Languages

Fish pie

Angielski specjalność.

4 osoby

800 g dorsza lub odpowiednie białe ryby
1 duża cebula
8 średnie ziemniaki ( do zacierania )
2 średnie marchewki (opcjonalnie )
100 g groszku ( mrożony)
Mleko – na puree , ok 10cl
30 g masła / margaryny
Sól i pieprz
Bazylia ( 1 łyżeczka )
1 dl tarty ser (opcjonalnie )

Obrać i pokroić ziemniaki na odpowiednie kawałki ( kwartałów) i gotować w osolonej wodzie . Prod z widelcem , aby zobaczyć , kiedy będą gotowe – nie nad – kucharza . Spuścić wodę i powrót do pieca na bardzo małym ogniu . Dodaj kawałek masła i solą i białym pieprzem i zacieru . Dodaj wystarczające do mleka , aby sztywne połączenie . Zdjąć z ognia.

Obrać i posiekać cebulę w dużych kawałkach . Obrać i pokroić marchewki w duże plastry. Gotować cebulę i marchew w słonej wodzie z bazylią , gdy marchew są prawie gotowe dodać rybę i gotować , max 5 min – nie przesmażyć jak ryby będą suche w smaku ciasto .
Umieść ryby , marchew, cebulę i mrożonego groszku i trochę swoich ryb w dobrze natłuszczonej Omnia posiadacza żywności i równomiernie rozprowadzić.

Umieść puree ziemniaczane na wierzchu mieszanki ryb , upewniając się, że nie naciskać zamieszania boki uchwytu . Najlepiej jest to zrobić poprzez umieszczenie dollops ziemniaków ostrożnie na ryby , a następnie rozprzestrzenia się widelcem . Posypać wierzch z tartym serem.

Gotuj delikatnie na małym ogniu przez 30 minut . Jeśli ciasto się ogrzać zimne ziemniaki 35 minut (można podnieść pokrywę i prod widelcem , aby zobaczyć , gdy składniki są gorące ).