Languages

Ciasto pasterza dla mięsożerców i wegetarian

To danie jest prawdopodobnie jednym z najbardziej elastycznych naczyń wiemy . Jest to również tani, bardzo popularne wśród wszystkich, a wiele można przygotować wcześniej i zamrozić – idealne na wakacje za dwa tygodnie na rzecz głodujących rodzin.

Składniki: (4 porcje średnie )

Mięso / mix Quorn

500 g Mięso mielone ( wołowina, jagnięcina lub 50% wołowiny i wieprzowiny – Quorn za danie wegetariańskie – nie musisz poinformować rodzinę użyłeś Quorn i / będą zaskoczeni , jak bardzo / to lubią ! )

3 cebule
2 marchewki (opcjonalnie )
100 g Groch (mrożone )
Sól i pieprz
Szałwia ( 1 łyżeczka )

Tłuczone ziemniaki

8 – 10 średnie ziemniaki ( do zacierania )
Mleko – na puree , ok 10cl
30 g masła / margaryny
Sól i pieprz
1 dl startego sera średniej ( opcjonalnie)

Obrać i posiekać cebulę i marchew i smażyć delikatnie do miękkości .
Dodaj mięso lub Quorn i szałwia i smażyć delikatnie , aż brązowy . Gotować pod pokrywą – ważne jest, aby utrzymywać wilgoć. Doprawić solą i pieprzem, dodać trochę wody lub odpowiedniego stanie utrzymać go lekko cieknący . Jeśli nie zamierzasz zrobić ciasto natychmiast ta mieszanka może być zamrożone.

Obrać i pokroić ziemniaki na odpowiednie kawałki ( kwartałów) i gotować w osolonej wodzie . Prod z widelcem , aby zobaczyć , kiedy będą gotowe – nie nad – kucharza . Spuścić wodę i powrót do pieca na bardzo małym ogniu . Dodaj kawałek masła i solą i białym pieprzem i zacieru . Dodaj wystarczające do mleka , aby sztywne połączenie . Zdjąć z ognia.

Dokładnie nasmarować uchwyt żywności.
Umieść mięso / Quorn do uchwytu żywności Omnia i równomiernie rozprowadzić.
Posypać mrożonego groszku na górze lub wymieszać z mięsem .
Umieść puree ziemniaczane na górze podejmowania mięsa się, że nie naciskać mięso się boki uchwytu . Najlepiej to zrobić przez
sznurowanie dollops ziemniaków ostrożnie na mięso , a następnie rozprzestrzenia się widelcem .
Użyj widelca stworzyć puszystą powierzchnię i posypać wierzch sera.
Umieść uchwyt ze składnikami żywności na płycie grzejnej i gotować łagodnie przez 30 minut .
Jeśli zamrożone mięso pozostawić do rozmrożenia w temperaturze pokojowej . Podczas ogrzewania pie z wędlinami lub ziemniaki 35 minut (można podnieść pokrywę Omnia i prod widelcem , aby zobaczyć , gdy składniki są gorące ).